• Zapojenie školy do národných projektov

•  S cieľom zlepšiť technické vybavenie školy učebnými pomôckami, edukačným materiálom a prostriedkami IKT, sa naša škola zapojila do viacerých národných projektov. Zapojením sa do uvedených projektov škola získala materiálno-technické vybavenie učebnými pomôckami pre prírodovedné predmety fyzika, chémia, biológia a technika, 4 interaktívne tabule s príslušenstvom a edukačný materiál.

Bližšie informácie o projektoch si môžete prečítať na linkoch.

• Zvyšovanie kvality vzdelávania na základných a stredných školách s využitím

elektronického testovania (Národný projekt, Núcem)- učitelia boli pripravovaní tvoriť a využívať e-testy

• Komplexný poradenský systém prevencie a ovplyvňovania sociálnopatologických javov v školskom prostredí (VÚDPaP )
          • Moderné vzdelávanie – digitálne vzdelávanie pre všeobecno-vzdelávacie predmety (Národný projekt, ÚIPŠ)