• FITPARK

• POĎAKOVANIE

Milí žiaci súčasní i bývalí, páni učitelia, vážení rodičia a priatelia našej školy, podporovatelia!

V stredu 29. marca sme za účasti vedenia našej obce, učiteľov a žiakov  slávnostne otvorili  nový FIT park, ktorí sme získali aj vďaka Vám. Projekt Rodičovského združenia pri ZŠ v Lehote pod Vtáčnikom bol podporený aj Vašimi  hlasmi. V areáli základnej školy pred školským bazénom pribudlo 6 strojov, ktoré môžu využívať nielen naši žiaci ale aj verejnosť. Pozývame Vás, milí rodičia a priatelia školy, aby ste si prišli zacvičiť. Cvičiace stroje sú určené pre vekovú kategóriu od 14 rokov a viac, preto sa odporúča, aby mladší žiaci nepoužívali tieto stroje bez dozoru rodičov alebo inej dospelej osoby. Prevádzkový poriadok FIT parku bude zverejnený aj na tabuli, ktorá sa  osadí v blízkej budúcnosti. Pravidlá využívania FIT parku nájdete na webovej stránke školy aj obce.

Vedenie Základnej školy v Lehote pod Vtáčnikom úprimne ďakuje Nadačnému fondu Slovenských elektrární v Nadácii Pontis za úžasnú myšlienku podpory takýchto projektov.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na príprave a realizácii projektu- výboru Rady rodičov pri ZŠ , predsedníčke výboru Ing. Darinke Šnircovej za predloženie a koordinovanie projektu, vedeniu našej obce  za pomoc pri príprave terénu, realizácii osadenia a prevádzkovania strojov, všetkým pedagógom, rodičom a žiakom za ich podporu a hlasy.

Žiadame všetkých, ktorí si chcú zlepšiť kondíciu aj využívaním otvoreného zariadenia, aby sa k zariadeniu FIT parku správali šetrne a v súlade s účelom, na ktorý bolo vyrobené. Vyjadrujeme prianie, aby tento novo otvorený FIT park nepoznačil vandalizmus, aby bol zmysluplne využívaní všetkými, ktorí budú mať záujem a chuť cvičiť.

Mgr. Katarína Šnircová, riaditeľka školy

ĎAKOVNÝ POZDRAV